Зурабов: Крим і Кавказ будуть єдиним курортом

Посол Росії в Україні вважає, що міст "Керч-Кубань" перетворить український Крим і російський Кавказ на єдину рекреаційну зону.

Посол Росії в Україні Михайло Зурабов переконаний, що майбутній міст через Керченську протоку зробить Крим та російську частину Чорноморського узбережжя Кавказу єдиним курортним регіоном.

"Наявність моста дасть дуже серйозний імпульс до перетворення Кавказу і південного узбережжя Кримської автономії на єдиний рекреаційний комплекс", - сказав Зурабов в Сімферополі під час зустрічі з головою ради міністрів Криму Василем Джарти.

Джарти, зі свого боку, додав, що Крим "безумовно, готовий розвивати рекреацію разом з Росією".

Нагадаємо, Росія та Україна відновили роботу над проектом будівництва мосту "Крим-Кавказ" після того, як президентом України став Віктор Янукович. Російська сторона висловила зацікавленість у тому, щоб міст був готовий до Олімпійських ігор у Сочі у 2014 році.

Міст через Керченську протоку міг би скоротити транспортний шлях з українського Херсона до Новоросійська на 450 кілометрів.

За даними Джарти, будівництво мосту обійдеться приблизно в 1 мільярд доларів. Повна вартість транспортного переходу, в тому числі створення під'їзних шляхів та іншої інфраструктури, оцінюється від 1,4 до 1,7 мільярда доларів.

Читайте також:

Янукович і Мєдвєдєв домовилися з'єднати Крим з Росією

Зурабов: якщо Київ відмовиться від угоди по ЧФ, то отримає мільярдний держборг

Глава кримського уряду не вважає Севастополь українським містом

Мєдвєдєв наказав створити в Севастополі "людські умови" для свого флоту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: