Столиця б'є температурні рекорди
19 грудня стало найтеплішим за 101 рік! Середньодобова температура склала плюс 4,8 градуса. Це на одну десяту більше, ніж 1904 року. А от у неділю кияни пережили найтеплішу ніч за останні 55 років. Стовпчик термометра не опускався нижче 5 з половиною градусів. А середня температура склала 6,3 градуса. Побити рекорди має шанси і сьогоднішній день.