У місті-привиді на Черкащині живуть сто людей

У місті-привиді на Черкащині живуть сто людей

Супутник Чигиринської атомної станції мав стати зразковим радянським населеним пунктом.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie