Біля Попасної активізувалися диверсанти

Ворог щодня виходить у бойові розвідки до позицій ЗСУ.

Диверсійні групи ворога промацують лінію оборони біля Попасної. Попередньо обстрілявши з мінометів чи гранатометів наші шанці, ворог намагається ближче підійти до українських укріплень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

До початку осені довкола зберігався режим тиші. Навіть дорога, на котрій стоять блокпости українських військових і "ЛНР", стала частково проїзною. Нею пересувалися, зокрема, білі джипи місії ОБСЄ.

Ворожа розвідка промацує лінію оборони біля Попасної

Попередньо обстрілявши з мінометів чи гранатометів наші шанці, ворог намагається ближче підійти до українських укріплень. Через центральну артерію Попасної дуже рідко їздять люди, дорога прострілюється, тому місцеві зайвий раз не ризикують їхати в так звану ЛНР.

Але після того, як противник активізувався, інтенсивність ворожих обстрілів, і калібр зброї, яку використовують терористи, лише збільшуються. Цього тижня назви найближчих до Попасної населених пунктів Новозванівки та Новоолксандрівки взагалі не зникають із фронтових зведень.

Останні кілька днів на цій ділянці фронту почали активно висуватися вбік українських позицій ще й ворожі диверсанти. Вони не йдуть на штурм, але насамперед промацують українську оборону, перевіряючи її на міць. На захмарних командос вороги, кажуть військові, не схожі. Але діють дуже професійно. Щоправда, й відсіч отримують таку ж. Бійці кажуть, що шанують мирні угоди, тому спершу "гостей" делікатно відганяють пострілами поряд. Але якщо ті не розуміють попереджень, то військові діють за статутом, який передбачає вогонь на знищення в разі загрози життю солдатів.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: