Населенні пункти не входять у зону розведення сил на Донбасі - Тука

Посадовець уточнив, що входить у "сіру зону" у Станиці Луганській.

Населенні пункти не входять в зону, з якої відводяться війська згідно з рамковими домовленостями Тристоронньої контактної групи про розведення сил у зоні АТО.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" каналі 1+1 заявив заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука.

За його словами, у Станиці Луганській зона відведення українських військових не доходить до КПВВ, на якому вони несуть службу.

Тука уточнив, що у "сірій зоні" після розведення військ опиняться поля та ліси, але люди там не живуть.

Нагадаємо, 21 вересня в Мінську було підписано рамкове рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів на Донбасі. Домовленість стосується трьох ділянок – Станиці Луганської, Золотого і Петровського.

9 жовтня Міноборони України повідомило, що, враховуючи систематичний характер порушення бойовиками "Рамкового рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів", Збройні сили України змушені були перенести строки відведення розташованих в районі Станиці Луганської підрозділів.

Домовленість про відведення військ не стосується населених пунктів – Тука

Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука запевняє, що у Золотому, Станиці Луганській та Петрівському залишаться українські війська. Безпосередньо населених пунктів відведення військ, за словами Туки, не стосується. До «сірою зони» потрапляють ненаселені території.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: