Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луганські сепаратисти шукають українську ДРГ через контуженого Плотницького

Важкі поранення лідера бойовиків не несуть загрози його життю, твердять у ЗМІ.

В окупованих районах Луганської області розглядають кілька версій вибуху, від якого постраждав лідер місцевих бойовиків Ігор Плотницький. За даними Інтерфаксу, терористична група "ЛНР" оголосила на підконтрольній їй території план "Перехоплення" задля затримання української ДРГ.

Саме діяльність українських військових розглядається як одна з основних версій замаху на життя ватажка терористів. Їх керівники вже оголосили про створення спеціальної комісії для розслідування обставин вибуху.

Представник окупаційної адміністрації Євгенія Любенко повідомила, що загрози життю постраждалого немає. Цю інформацію підтвердили російським журналістам і в луганській лікарні. За словами джерела серед медичного персоналу, Плотницький отримав важку контузію.

Інші ЗМІ наводять інформацію про множинні осколкові поранення та ураження життєво важливих органів. "Опік грудей, ураження рогівки, однак зір не втрачено, неглибокі поранення на лобі, осколкове в передпліччя, осколкові поранення від скла автомобіля, а також сильна гіпертонія", - повідомив керівник агентства News front Костянтин Книрик. За його інформацією, охоронець глави "ЛНР" постраждав не сильно, водій і зовсім не постраждав.

Як повідомлялося, замах на керівника "ЛНР" було скоєно в суботу вранці. Після підриву автомобіля Плотницький потрапив до лікарні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції