НАТО вивчає питання про надання Україні зброї

Командувач сил Альянсу в Європі заявив, що ЗСУ отримають те, в чому мають потребу.

У НАТО з'ясовують потреби Україні у зброї. Про це заявив новий головнокомандувач Об'єднаних збройних сил Північноатлантичного Альянсу в Європі, генерал армії США Кертіс Скапаротті, пише УНІАН.

"Я вважаю, що ми повинні підтримати Україну тим, що вони потребують для успішного захисту їхньої території та суверенітету. Я особливо подивлюся на це як головнокомандуючий. Я повинен оцінити, яка зброя краща, які спроможності вони можуть використати, які спроможності можуть бути додатковими для їхніх сил сьогодні", - зазначив командувач сил НАТО на континенті.

Цій заяві передувала ініціатива генерала в профільному комітеті Сенату про те, щоб надати Україні зброю, яку "вона здатна ефективно використовувати", зокрема, протитанкову зброю.

Чотири тисячі військових НАТО захистять кордони Польщі та країн Балтії з Росією

За даними ЗМІ,  дві тисячі вояків направлять до Європи Сполучені Штати. Решту відряджають Великобританія та Німеччина. В Альянсі вирішили посилити захист своїх східних партнерів після того, як Росія провела низку навчань у прикордонних районах. У Москві ж  заявляють, що їхні маневри - це всього лише відповідь на посилену присутність військ НАТО у регіоні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: