Плотницький натякнув, що готовий перенести псевдовибори в "ЛНР"

Ватажок бойовиків назвав умови для відтермінування виборів.

Псевдовибори до "місцевих органів влади ЛНР" можуть перенести на весну 2017 року.

Про це заявив ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький під час прес-конференції у Луганську, пише "РИА Новости".

"Для того щоб найближчим часом відбулися вибори, Київ повинен виконати кілька умов. Внести зміни до Конституції, закон про особливий статус, закон про припинення (переслідування – прим.ред.) тих, хто брав участь у збройному конфлікті в 2014-15 рр. і низку інших законодавств", - наголосив він.

За словами Плотницького, після цього усі зміни до законів повинні тричі пройти на сесії.

"Навіть якщо Порошенко і його апарат включить найбільшу швидкість, то раніше весни це неможливо", - додав бойовик.

Водночас Плотницький запевнив, що вибори таки відбудуться у листопаді, якщо "Київ не буде прагнути до виконання Мінських угод".

"Ми запрошуємо представників різних країн до нас на праймеріз (попереднє голосування заплановано на 2 жовтня – прим.ред.)... Щоб вони подивилися, що вони відбуваються у нас демократичним шляхом, згідно з усіма нормами міжнародного права... Якщо все буде нормально, то чому б не провести ці вибори в листопаді", - додав він.

Нагадаємо, раніше ватажки бойовиків планували провести так звані вибори у "ЛНР" та "ДНР" 24 липня. За непідтвердженими даними, перенесення виборів було пов'язане із "неузгодженістю між українською законною владою та сепаратистами параметрів проведення виборів".

Залиште свій коментар

Наступна публікація