Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турчинов поїхав на передову з перевіркою

Він відвідав ділянки, які зазнають найбільших обстрілів.

Секретар РНБО України Олександр Турчинов відвідав передові оборонні рубежі Збройних Сил України у зоні проведення АТО.

Як повідомляє прес-служба Ради нацбезпеки та оборони України, йдеться про ділянки, які зазнають найбільших обстрілів з боку російських окупаційних військ у районах Зайцевого, Майорського, Донецького аеропорту, Опитного та шахти "Бутівка".

За його словами, щодня бойовики обстрілюють позиції сил АТО. Про це свідчить і сьогоднішній обстріл в району аеропорту.

Під час наради з головою Донецькоі військово-цивільної адміністрації Павлом Жебрівським, обласним керівництвом СБУ, Національної поліції та прикордонниками було вирішено запровадити декларування фінансових коштів, що перевозяться через лінію розмежування.

За словами Жебрівського, потік контрабанди зменшився, але активізувалась фінансова контрабанда "з якою достатньо складно боротися".

Також Турчинов перевірив у зоні проведення АТО надійність оборонних рубежів, ефективність захисту особового складу, логістичне забезпечення першої лінії оборони та матеріально-побутові умови служби. "В організації побуту військових дуже багато залежить від професійності та відповідальності командирів. Там, де сильний командир, - там і з обороною все надійно, і з побутом все нормально", - зазначив він.

Секретар РНБО України назвав позитивним те, що на одному із передових опорних пунктів, "з якого добре проглядається Горлівка та який фактично щодня знаходиться під обстрілами, військові зробили не просто підземну лазню, а лазню з парилкою".

За його словами, аналогічна ситуація з організацією надійної оборони та гідного побуту військових "і на наших бойових позиціях на шахті "Бутівка", яка ще з часів боїв за Донецький аеропорт перебуває в епіцентрі бойових дій".

Своєю чергою, у районі Зайцевого Олександр Турчинов вказав "на необхідність посилити якість перевірок після відновлення роботи КПВВ для недопущення проникнення на територію України представників диверсійних та терористичних груп".

"КПВВ у Зайцевому буде відкрито лише після припинення обстрілів цього району", - зазначив він, додавши, що у зв'язку із значним збільшенням кількості обстрілів може бути закритим і контрольно-пропускний пункт у районі населеного пункту Мар'їнка.

Водночас секретар РНБО підкреслив, що закриття контрольно-пропускних пунктів – "не метод покарання, а форма захисту життя наших громадян, які ними користуються".

Раніше турчинов заявляв, що Збройні сили Росії проводять активну підготовку до ведення агресивних бойових дій, що є прямою загрозою для України. Зокрема, військові навчання в РФ відбуваються в безпосередній близькості від східного кордону нашої країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції