У Генштабі оголосили про масштабні збори резервістів

У зборах візьмуть участь більше 8000 військовослужбовців оперативного резерву.

У Збройних Силах України розпочались масштабні збори з резервістами.

Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ на сторінці в Facebook.

"Протягом вересня 2016 року до них залучать 9 бригад усіх оперативних командувань у 5 областях. Буде задіяно більше 8000 військовослужбовців оперативного резерву, 10% з яких – офіцери. Збори пройдуть у два етапи: перший – 3-15 вересня, другий – 12-24 вересня", - йдеться в повідомленні.

Як зазначають у Генштабі, кожну із бригад мають доукомплектувати 1000 резервістів.

"Доукомплектування частин і підрозділів відбуватиметься в ППД, а практична частина навчань відбудеться на полігонах та у навчальних центрах після передислокування", - інформують у прес-службі.

За наказом Генштабу під час зборів резервістів заборонено залучати до нарядів, господарчих робіт, стройової підготовки тощо.

"Час зборів максимально використовуватиметься для підвищення рівня бойової підготовки, злагодженості дій підрозділів і екіпажів", - запевняють у відомстві.

Збори мають завершаться бригадними тактичними навчаннями з бойовою стрільбою, в яких візьмуть участь змішані підрозділи із чинних військовослужбовців і резервістів.

"Головна мета навчань - відпрацювання механізму оперативного доукомплектування частин і з'єднань силами оперативного резерву у випадку відвертої агресії", - наголосили в Генштабі.

Як повідомляють у Генштабі, наразі в Україні близько 85 тисячі резервістів. Це військові, які вже відслужили один рік за мобілізацією, брали участь в АТО, і тепер їх запрошують на військові збори для підтримання рівня фахової підготовки та підвищення бойового вишколу. За попереднім опитуванням серед резервістів, 80% готові будь-якої миті стати на захист Батьківщини та прибути за викликом до військових частин.

 

Нагадаємо, що в Росії раптово мобілізують резервістів для військових навчань та перевіряють оборонні заводи. Призовники будуть брати участь у зборах, на яких пройдуть курс інтенсивної загальновійськової підготовки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: