Що робити у спадаючий Місяць?

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Що робити у спадаючий Місяць?

Якщо ви хочете позбавитися поганих звичок - ця фаза Місяця чудовий час для цього. 

Древніх людей дуже дивувало усе довкола і аби пояснити явища природи, вони ототожнювали світила із сильними та красивими богами. Серед пантеонів різних народів місячних богинь та навіть богів - чи не найбільше. Приміром, цікавим є латвійський бог родючості Маннес, який зображується у вигляді молодого чоловіка у срібному плащі, котрий всіяний зірками.

Звісно, жінкам праця із місячною енергією ближча, адже Місяць проходить своє одне коло по небу за стільки ж часу, скільки триває один фізіологічний жіночий цикл. Але і чоловікам праця із місячною енергією не буде зайвою. Можливо, це допоможе краще розуміти жінок, що їх оточують.

Нині Місяць перебуває у спадаючий фазі.

Фото: strelec-club.ru

Фаза спадного Місяця – пряма протилежність двом першим, коли уся наша енергія була спрямована для появи чогось нового, реалізації проектів, будівництва твердого фундаменту для мрій.

Спадаючий Місяць - це час збереження накопиченої енергії, витрачати яку потрібно дуже економно. У період спадаючого Місяця сконцентруйтеся на власних відчуттях, не ігноруйте внутрішній голос - інтуїцію. Станьте "серфінгістом" - катайтеся по хвилях місячної енергії, спадаючий Місяць - це період звернення всередину і навіть відступу. Місяць поступово зменшується і на небі із кожною ніччю залишається лише тоненький серпик.

Часто цю фазу Місяця вважають негативною (можливо через те, що у цей період часто бачили духів), але вона може бути продуктивною і умиротворяючою.

Отже, що можна зробити у період спадаючого Місяця:

1. Завершість стосунки, які вичерпали себе, котрі тягнуть із вас усі соки. Викиньте із свого життя друзів, котрі мають із вами стосунки заради грошей або іміджу. Краще зустріньтеся зі старими вірними друзями, на котрих ви завжди можете покластися. Також проаналізуйте власну поведінку, подумайте, що б вам хотілося змінити у ній і спробуйте хоч трішки змінитися. Позбудьтеся поганих звичок, приміром, киньте уже нарешті курити.

2. Позбавтеся речей, котрі пов'язані із давноминулими стосунками. Переберіть подарунки, листівки і ту кумедну статуетку собачки, котру колишній подарував вам на річницю зустрічі. Прийшов час позбавитися цих речей. Якщо ви ще тримаєте зло на партнера, можете розбити ці речі на друзки або спалити їх. Аналогічно вчиніть із записними книжками, у котрих уже немає чогось важливого. Спадаючий місяць - чудовий час, щоб позбутися минулого, яке не дає вам розвиватися і тримає спогадами.

3. Наведіть порядок вдома. Викиньте мотлох. Роздайте речі, які ще можуть комусь послужити. Купіть гарні ящики для систематизації дрібних речей. Навіть якщо ви вважаєте, що не встигнете зробити генеральне прибирання вдома у цю фазу Місяця, нічого - головне початок.

4. Проаналізуйте свій бюджет. Знайдіть "чорні дірки", крізь які витікають гроші. Можливо, почніть складати список покупок або записувати до блокноту власні витрати. Якщо ви не задоволені роботою, під час спадаючого Місяця саме час сказати босу "прощавай".

5. Аби наповнити дім атмосферою цієї фази, прикрасьте приміщення свічками фіолетового, синього або темно-зеленого відтінків. Із напівдорогоцінного каміння у якості прикрас оберіть аметист, аквамарин, александрит або лабрадор.

Сучасна людина втекла далеко від природи за чотири стіни і комп'ютери, але бачачи красу Місяця ми досі відчуває священний трепет наших предків. Виконуючи найменші вправи, котрі єднають із місячними біоритмами, ми починаємо жити в гармонії від внутрішнім і зовнішнім, матінкою-природою і нашим єством. Слідуючи місячним фазам, можна навчитись жити, мінімально витрачаючи власну енергію на зайві речі.

Успіхів вам і нехай за вами пильно стежить Місяць.

P.S. У коментарях до блогу ви може вказати, про що ще магічне вам би хотілося почитати.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація