П'ять магічних лайфхаків серпня

Дата публікації
Перегляди
7125
Поділитись:
WhatsApp
Viber
П'ять магічних лайфхаків серпня

Протягом Місяця Ліщини ви зможете допомогти своєму розуму розкритися, піднятися до нових вершин і осягнути донині невідоме.  

Ми - діти Землі, Великої Гайї. Древні розуміли це і намагалися жити в гармонії із природою, відчувати її цикли. Те, що ми зараз відчуваємо сезонні депресії, прикрий наслідок того, що людство втратило зв'язок із світом, адже періоди помирання природи, давали час для перепочинку людям - як фізичного, так і морального.

Тому нині ми маємо зробити все, щоб повернутися обличчям до природи, до свого єства.

Однією із магічних природних традицій, на котру варто зосередити увагу, це кельтський календар дерев. Чимало із нас чули про нього хоч краєм вуха, особливо, коли мова йде про так званий гороскоп друїдів.

Так, згідно із календарем кельтів, кожному періоду у році відповідає певне дерево.

Місяць Ліщини розпочинається 5 серпня і триває аж до1 вересня.

Протягом цього місяця ви зможете допомогти своєму розуму розкритися, піднятися до нових вершин і осягнути донині невідоме.

Кельтська назва ліщини — "coll", що означає "дев'ять", тому що Місяць Ліщини є дев'ятим місяцем кельтського календаря. Згідно із кельтською міфологією, дев'ять горіхів мудрості впали у воду і там їх з'їв легендарний лосось. Після цього він став найбільш обдарованим серед усіх тварин, отримавши безмежну мудрість і властивість змінювати свій вигляд. Дев'ять - число мудрості і глибокого розуміння.

Ліщина асоціюється із кельтською богинею Бригіттою. В традиційній ірландській міфології вона - важливе жіноче божество, покровителька поезії, ремесел і лікування, що допомагає жінкам при пологах.

Місяць Ліщини дає вам можливість зв'язатися зі своїм внутрішнім джерелом мудрості: цей місяць — час, коли слід прислухатися до своєї інтуїції. Місяць Ліщини ідеально підходить для навчання будь-чому, крім того магія, яка використовує древні знання, особливо ефективна у цей період.

Отже, пропоную п'ять магічних лайфхаків для Місяця ліщини:

1. Це підходящий час для вивчення ворожіння на Таро або рунах, оскільки місячна енергія підсилює пам'ять і парапсихічні властивості. Місяць Ліщини допоможе зберегти оптимістичний настрій і ентузіазм. Ліщина асоціюється із мудрістю й інтуїцією. В період Місяця Ліщини підсилюється творчі властивості.

Гілочки ліщини традиційно використовувалися в якості лози, яка допомагає знаходити підземні води. Деревина ліщини м'яка і гнучка, а крім того, вона володіє знатністю вловлювати найменші вібрації енергії і зміни в навколишньому середовищі.

2. Лісові горіхи (плоди ліщини) є чудовим джерелом протеїну. Крім того вони здавна використовувалися у якості магічних амулетів, які відповідають за родючість і фертильність. Носіть із собою горішок в кишені, якщо хочете завагітніти, або покладіть декілька горішків в мішечок і подаруйте його нареченим в якості традиційного талісману на удачу.

3. Лісові горіхи вважаються символом удачі, якщо ви в одній шкарлупі знайдете два горішки, з'їште один із них, а інший викиньте через деякий час через ліве плече і загадайте бажання — воно неодмінно збудеться. Зробіть рівносторонній хрест із горіхових гілочок і прив'яжіть до них червону стрічку — отримаєте чудовий талісман на удачу. "Намалюйте" коло біля свого ліжка горіховим прутиком, щоб позбутися від нічних кошмарів.

4. Принесіть в своє життя, будь це робота чи сім'я, творчу активність і натхнення в Місяць Ліщини, Наприклад, запишіться на якісь курси. Ведіть особливий щоденник. Записуйте туди свої побажання і мрії, а також описуйте отриманий досвід — це допоможе краще пізнати себе і здобути мудрість. Вийдіть вночі на прогулянку і подивіться на Місяць. Ви відчуєте свій зв'язок із природою, що підвищить вашу інтуїцію і передбачливість. Потіште свій розум — купіть книжку із висловлюваннями мудреців і вивчайте їх по одному щоденно, тим самим ви підвищите свій рівень інтелекту і розширите свій кругозір.

5. Перед екзаменом або важливою діловою зустріччю з'їжте шматочок лосося із лісовими горіхами, — це допоможе зосередитися і покращить пам'ять. 

 Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Автор
Олена КузьмичОлена Кузьмич
Дата публікації
Перегляди
7125
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація