40 студенток билися на смерть, не поділивши нареченого

40 студенток билися на смерть, не поділивши нареченого

Студентки влаштували побоїще через хлопця

У Казахстані студентки влаштували побоїще.

Масова бійка, в якій брали участь декілька десятків казахстанських студенток, сталася в Актобі, адміністративному центрі Актюбінської області. Приводом для конфлікту послужила сварка двох студенток через молодого чоловіка, до якої приєдналися їх численні подруги по внз - майбутні бухгалтери і фінансисти, повідомляє "Діапазон".

За словами очевидців, в рукопашній зійшлися дівчата з двох коледжів: при університеті імені Жубанова і імені Баішева. Люди, що проходять мимо, повідомили про масову бійку в поліцію, але там не стали квапитися когось затримувати.

У Департаменті внутрішніх справ факт колотнечі підтверджують, проте подробиці не повідомляють, оскільки заяв від потерпілих в поліцію не поступало.

Знають про подію і в адміністрації одного з коледжів. "У бійці брали участь дівчата з другого курсу, майбутні бухгалтери, фінансисти, фахівці нафтової галузі, - говорить заступник директора коледжу імені Жубанова Есенгали Толепберген. - Вони не сказали, де конкретно сталася бійка, але це було поза коледжем і не під час занять".

Зате в коледжі імені Баішева заявили, що про масштабну бійку за участю 40 учениць нічого не знають.

Читайте також:

Британці попалися на організації дитячих боїв без правил (відео)

На Донеччині хлопець у бійці відкусив носа своєму противнику

У Києві жорстоко побили заступника міністра оборони

Повʼязані теми:

Наступна публікація