Хлопець три рази поспіль грабував свого сусіда-пенсіонера

Погрожуючи пенсіонеру ножем, хлопець забрав в нього 2 тисячі гривень.

На Миколаївщині молодий хлопець тричі поспіль грабував свого сусіда-пенсіонера. Після другого пограбування старий господар не заявляв до міліції, а сподівався, що найстрашніше вже позаду. Однак парубок прийшов до нього ще й втретє. Цього разу він взяв із собою ножа.

На пенсіонері, який живе один у приватному будинку та не має родини і приятелів, вирішив нажитися молодий сусід. 19-річний хлопець двічі за місяць нападав на старого та грабував. Боячись розрави, чоловік жодного разу не звернувся до міліції.

Він розповів, що першого разу хлопець забрав у нього гроші та купив собі мотоцикл. А другий раз забрав електропилу.

Відчувши свою безкарність, на третій раз молодик прийшов до пенсіонера вже з ножем. Господар знову став його жертвою. Після знущань та побоїв старий віддав грабіжнику останні гроші.

У міліції повідомили, що хлопець завдав пенсіонеру удар кулаком в обличчя, розбив ніс. Далі погрожуючи ножем, забрав у чоловіка 2 тис. грн.

Розуміючи, що наступного разу грабіжник його може просто вбити, господар зрештою звернувся до міліції. Правоохоронці затримали сусіда за кілька годин після нападу. Молодик був у стані сп'яніння й ледве пригадував, що накоїв.

За розбійний напад молодому грабіжнику-садисту світить 12 років тюрми.

Читайте також:

"Голос з потойбіччя" примусив хлопця порізати власну матір

У Харкові пенсіонерку "помилково" катували, припікаючи обличчя паяльником

На Миколаївщині п’яний зять почикрижив ножем тещу і тестя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: