Канадець завершив 11-річну пішу подорож довкола світу

Канадець завершив 11-річну пішу подорож довкола світу

Канадець завершив пішу подорож довкола світу

Жану Беліво знадобилося 11 років, щоб пішки обійти довкола земної кулі

Канадець завершив свою 11-річну подорож довкола земної кулі. Стартувавши з Монреалю 18 серпня 2000, в день свого 45-річчя, Беліво подолав 75 тисяч кілометрів пішки та відвідав 64 країни світу.

Він вирішив, що пройде пішки весь світ, і таким чином подолає депресію та пригнічений стан, пов'язаний з невдачею в роботі. З собою він узяв лише маленький візок зі спальними речами, а також чотири тисячі канадських доларів.

За час цієї подорожі Жану довелося пережити чимало незабутніх моментів - він перетнув шість пустель, десятки годин провів у горах, бував у зонах військових дій. Також канадцеві довелося харчуватися зміями та жуками, а у Північній Америці він ледь не потрапив у лапи пуми.

"Часом це справді було нелегко. Я навіть хотів здатися, але моя сім'я підтримувала мене і завдяки їм я знаходив у собі сили йти далі", - каже мандрівник.

Весь цей час чоловіка вдома чекала дружина, з нею вони бачились раз на рік, а з 5-річною онучкою Амірою вперше зустрівся лише після повернення. Однак за словами чоловіка, усі ці перешкоди лише додавали йому сил. Тепер він планує написати книжку про свої пригоди.

Читайте також:

Шхуна мандрівника Конюхова терпить лихо в Індійському океані

Українець пішки пройшов тисячі кілометрів від Севастополя до Владивостока

Мандрівник з Японії пройшов 9000 кілометрів і добрався до України

17-річний американець здійснив навколосвітню подорож соло

Канадець завершив 11-річну пішу подорож довкола світу

Канадець завершив 11-річну пішу подорож довкола світу

Повʼязані теми:

Наступна публікація