Українець пішки пройшов тисячі кілометрів від Севастополя до Владивостока

Український мандрівник Сергій Гордієнко вже кілька разів обігнув планету - пішки обійшов Азію, перетнув Південну Америку, на лижах ходив на Північний полюс.

Українець Сергій Гордієнко - вперше в історії - пішки подолав тисячі кілометрів від Севастополя до Владивостока. 26 серпня у Києві він завершив свою подорож тривалістю у п'ять років.

У свої 50 років мандрівник кілька разів обігнув планету і став телезіркою щонайменше на двох континентах. Севастополець обійшов Азію, перетнув Південну Америку, на лижах ходив на Північний полюс. Загалом на рахунку Сергія Гордієнка більше тридцяти екстремальних походів.

Перетинаючи континенти чоловік не тільки намагається знайти межу людських можливостей, а ще й досліджує культури і світогляди. Про це Сергій уже написав не одну книгу. Себе ж називає спеціалістом з одиночного виживання.

"Це один з варіантів творчості. І головна тема – це міграціологія, тобто переміщення людей в просторі, і, звичайно, це психологія виживання", - розповів він.

Усе господарство Сергія вміщується на такому візочку. Сухофрукти, намет, байдарка, і головне – ноги.

Зупинка в Україні триватиме не більше ніж на кілька місяців. Після цього він знову відправиться у дорогу. На дорожній мапі Сергія Гордієнка ще залишаються непідкореними два континенти – Європа і Африка. Цього разу мандрівник планує пішки піти до французького Бреста, там круто повернути на південь, дістатися аж до Кейптауна, і вже звідти – повернутися в український Севастополь.

Читайте також:

Круїзи до Північного полюса б'ють рекорди популярності

Федір Конюхов відвідає батьківщину предків Пушкіна

Топ-10 найкращих екологічних маршрутів для мандрівників

10 місць на планеті, де їдять туристів

ВідеоСергій Гордієнко обійшов майже весь світ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: