Шхуна мандрівника Конюхова терпить лихо в Індійському океані

Шхуна "Свята Марія" з експедицією Конюхова потрапила в шторм у 10 балів на підході до Аденської затоки. Екіпаж намагається на вітрилах дійти до найближчого берега.

Шхуна мандрівника Федора Конюхова "Свята Марія" терпить лихо після шторму в Індійському океані.

Як повідомив організатор морського походу - поет і скульптор Вадим Циганов, на борту судна вісім людей, у тому числі п'ятеро російських громадян.

"В Індійському океані на підході до Аденської затоки судно потрапило в "ідеальний шторм" силою в 10 балів при шквалистому вітрі 35 метрів на секунду", - розповів Циганов.

"Зараз шторм послабшав, але не закінчився. Екіпаж намагається на вітрилах дійти до найближчого берега, який знаходиться в 200 милях на траверзі острова Сокотра ", - додав він.

Раніше Конюхов планував відправиться в нову експедицію до Ефіопії. Частину дороги експедиція мала пройти на верблюдах, а гористою і кам'янистою місцевосями пересуватися на автомобілях.

Конюхов планував відвідати батьківщину предків поета Олександра Пушкіна і святі для православних віруючих місця, а також провести переговори з місцевим урядом про виділення в Аддіс-Абебі землі для зведення православного храму.

Нагадаємо, 23 травня відомий мандрівник був висвячений у дияконський сан і заявив, що планує залишити подорожі, щоб присвятити час молитві. Проте, вочевидь, багаторічний потяг до мандрів виявився сильнішим.

Читайте також:

Українець пішки пройшов тисячі кілометрів від Севастополя до Владивостока

Федір Конюхов відвідає батьківщину предків Пушкіна

Знаменитий мандрівник Федір Конюхов став священиком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: