Чеченці звинуватили Росію у закликах до вбивства українців

Чеченський сайт "Казвказ-центр" звинуватив Росію у написах на стінах будівель Дніпропетровська із закликами вбивати українців.

Сайт чеченських бойовиків "Кавказ-центр" звинуватив Росію в нанесенні написів із закликом вбивати українців у Дніпропетровську.

На сайті розміщено таке повідомлення:

"За повідомленнями українських ЗМІ, агенти Росії у Дніпропетровську зробили безліч написів на міських вулицях із закликами вбивати українців. Сучасну статистику за національним складом міста ми ніде не знайшли. Проте за останньою відомою статистикою 1897 року в місті проживало 43% росіян, 36% євреїв, 16% українців, 3% поляків, 1% німців і 1% іноземців".

Кавказ-Центр - сайт, який позиціонує себе як "чеченське незалежне міжнародне ісламське інтернет-агентство".

У Дніпропетровську оголосили полювання на авторів провокаційних написів на міських парканах із закликами вбивати українців. Ксенофобів шукають патрульні, шукають ДАІшники, навіть держохорона з муніципальною гвардією.

Заклики вбивати українців, зроблені балончиками з фарбою, спочатку з'явилися на житлових масивах лівобережної частини Дніпропетровська. Вони так обурили містян, що ті написали дві заяви у міліцію. А пізніше образливі слова побачили біля двох вишів – національного і транспортного університетів.

Хуліганам може загрожувати адміністративна відповідальність за порушення благоустрою міста та штраф в 1 750 гривень. Проте покарання може бути і більш суворим. Ксенофобів шукають патрульні, співробітники ДАІ, навіть держохорона з муніципальною гвардією.

Читайте також:

Дніпропетровськ підняли на вуха написи із закликами вбивати українців

В бійці під Москвою вбили фаната ЦСКА, росіян закликають до нових погромів

Регіонал вимагає покарати вболівальників "Динамо" за ксенофобію

Росія пообіцяла Україні не закривати "ксенофобську" бібліотеку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: