Чеченці звинуватили Росію у закликах до вбивства українців

Чеченці звинуватили Росію у закликах до вбивства українців

Заклики до вбивста українців у Дніпрі / Фото: ТСН.ua

Чеченський сайт "Казвказ-центр" звинуватив Росію у написах на стінах будівель Дніпропетровська із закликами вбивати українців.

Сайт чеченських бойовиків "Кавказ-центр" звинуватив Росію в нанесенні написів із закликом вбивати українців у Дніпропетровську.

На сайті розміщено таке повідомлення:

"За повідомленнями українських ЗМІ, агенти Росії у Дніпропетровську зробили безліч написів на міських вулицях із закликами вбивати українців. Сучасну статистику за національним складом міста ми ніде не знайшли. Проте за останньою відомою статистикою 1897 року в місті проживало 43% росіян, 36% євреїв, 16% українців, 3% поляків, 1% німців і 1% іноземців".

Кавказ-Центр - сайт, який позиціонує себе як "чеченське незалежне міжнародне ісламське інтернет-агентство".

У Дніпропетровську оголосили полювання на авторів провокаційних написів на міських парканах із закликами вбивати українців. Ксенофобів шукають патрульні, шукають ДАІшники, навіть держохорона з муніципальною гвардією.

Заклики вбивати українців, зроблені балончиками з фарбою, спочатку з'явилися на житлових масивах лівобережної частини Дніпропетровська. Вони так обурили містян, що ті написали дві заяви у міліцію. А пізніше образливі слова побачили біля двох вишів – національного і транспортного університетів.

Хуліганам може загрожувати адміністративна відповідальність за порушення благоустрою міста та штраф в 1 750 гривень. Проте покарання може бути і більш суворим. Ксенофобів шукають патрульні, співробітники ДАІ, навіть держохорона з муніципальною гвардією.

Читайте також:

Дніпропетровськ підняли на вуха написи із закликами вбивати українців

В бійці під Москвою вбили фаната ЦСКА, росіян закликають до нових погромів

Регіонал вимагає покарати вболівальників "Динамо" за ксенофобію

Росія пообіцяла Україні не закривати "ксенофобську" бібліотеку

Повʼязані теми:

Наступна публікація