Дніпропетровськ підняли на вуха написи із закликами вбивати українців

Дніпропетровськ підняли на вуха написи із закликами вбивати українців

Ілюстрація

Невідомі зробили багато написів на вулицях міста – мешканці обурені, правоохоронці кинули всі сили на пошуки ксенофобів.

У Дніпропетровську оголосили полювання на авторів провокаційних написів на міських парканах із закликами вбивати українців.

Ксенофобів шукають патрульні, шукають ДАІшники, навіть держохорона з муніципальною гвардією.

Заклики вбивати українців, зроблені балончиками з фарбою, спочатку з'явилися на житлових масивах лівобережної частини Дніпропетровська.

Вони так обурили містян, що ті написали дві заяви у міліцію. А сьогодні образливі слова побачили біля двох вишів – національного і транспортного університетів.

За кілька годин написи замалювали, а графітників–ксенофобів шукають. Найменше, що їм загрожує - адміністративна відповідальність за порушення благоустрою міста і штраф у 1 750 гривень. Проте покарання може бути і суворішим.

"Якщо ми затримаємо цих людей і в ході розслідування зясується, що вони робили це навмисне, бажаючи розпалити міжнаціональну ворожнечу, то буде розглядатися питання про порушення кримінальної справи", - зазначив заступник начальника Дніпропетровського міськвідділу міліції Володимир Седлецький.

Читайте також:

В бійці під Москвою вбили фаната ЦСКА, росіян закликають до нових погромів

Регіонал вимагає покарати вболівальників "Динамо" за ксенофобію

Росія пообіцяла Україні не закривати "ксенофобську" бібліотеку

У Дніпропетровську оголосили полювання на авторів провокаційних написів на парканах

У Дніпропетровську оголосили полювання на авторів провокаційних написів на парканах

Повʼязані теми:

Наступна публікація