Уряд взявся за інтернет-магазини

Уряд взявся за інтернет-магазини

Кабмін визначив особливості роботи інтернет-магазинів

Підприємець повинен буде мати офісне приміщення та надавати покупцям інформацію про їх найменування, місцезнаходження, відомості про державну реєстрацію та інше.

На засіданні Кабінету міністрів було схвалено законопроект "Про внутрішню торгівлю", в якому, зокрема, окремою статтею вперше визначено особливості роботи інтернет-магазинів.

Про це повідомили в Держкомпідприємництві.

Згідно з новою статтею підприємець повинен буде мати офісне приміщення, в якому він буде здійснювати оформлення та зберігання документів, пов'язаних з господарською діяльністю (у тому числі з купівлі-продажу товарів).

Також в комітеті повідомили, що підприємців зобов'яжуть надавати покупцям інформацію про їх найменування, місцезнаходження, відомості про державну реєстрацію, наявність патенту або ліцензії, товари та умови договору купівлі-продажу шляхом її розміщення в каталогах, буклетах, проспектах, інформаційних мережах, зокрема, мережі інтернет.

У комітеті зазначають, що даний законопроект знаходиться на доопрацюванні в Кабміні перед подачею на розгляд до Верховної ради.

Нагадаємо, що Держкомпідприємництва протягом року здійснювало роботу над законопроектом, в рамках якого проведено понад двадцять зустрічей з представниками громадськості.

Читайте також:

Кабмін переписав Правила дорожнього руху

Депутати заборонять рекламу ворожок, екстрасенсів і чаклунів

В'єтнам виділить Україні 600 млн доларів на високошвидкісний інтернет

Україна вперше за 10 років продала Польщі більше товарів ніж купила

Повʼязані теми:

Наступна публікація