В'єтнам виділить Україні 600 млн доларів на високошвидкісний інтернет

Про співпрацю у сфері інтернет-технологій президент Віктор Янукович домовився ще у березні під час візиту до В'єтнаму.

Прем'єр-міністр В'єтнаму Нгуєн Тан Зунг
Прем'єр-міністр В'єтнаму Нгуєн Тан Зунг
В'єтнам інвестує у створення широкосмугового інтернету в Україні 600 млн доларів.

Про це повідомив в ході прес-конференції прем'єр-міністр Соціалістичної Республіки В'єтнам Нгуєн Тан Зунг. Нагадаємо, що в'єтнамський чиновник прибув до України з 3-денним візитом для зустрічей з представниками української влади.

"Створення широкосмугового інтернету в Україну передбачає інвестиції 600 млн дол. Цей проект здійснюється військовою комунікаційною корпорацією В'єтнаму. Ця корпорація уклала меморандум про співпрацю з українськими партнерами в ході візиту президента України Віктора Януковича до В'єтнаму в березні цього року. Партнери по проекту активно працювали, але поки вони не отримували ліцензії від української влади", - сказав Зунг.

За його словами, українська сторона запевнила, що максимально сприятиме розвитку співпраці в цій сфері в інтересах обох сторін.

Також Нгуен Тан Зунг повідомив, що Україна і В'єтнам планують активну співпрацю у сільському господарстві.

Прем'єр-міністр Микола Азаров сьогодні заявив, що Україна і В'єтнам розглядають пропозиції щодо створення спільних підприємств. Раніше Азаров і прем'єр-міністр В'єтнаму обговорили можливість початку переговорів щодо створення зони вільної торгівлі.

Що стосується доступу до інтернету, то раніше повідомлялося, що станом на 30 червня 2011 року загальна кількість абонентів широкополосного доступу в інтернет (приватних і корпоративних) в Україні склала близько 5,3 млн, з яких 4,6 млн - домашні користувачі, що в квартальному вираженні більше на 6,7%.

При цьому рівень проникнення широкосмугового доступу в домогосподарства Україні за підсумками ІІ кварталу 2011 року виріс на 1 процентний пункт у квартальному розрахунку і досяг 26% від загальної чисельності домогосподарств.

У ІІ кварталі 2011 року доходи ринку широкосмугового доступу склали 1,275 млн грн, що в річному співвідношенні демонструє зростання на - 19%, а в квартальному - на 3%.

Зазначимо, що Україна в рейтингу якості з'єднання, яке у вересні склала компанія Ookla зайняла 24-е місце. А дослідження компанії Pando Networks показали, що Україна увійшла до десятки країн світу, в яких швидкість доступу в інтернет найвища.

Читайте також:

Третина світової молоді вважає інтернет найважливішим у житті

Китай готовий вкласти 10 млрд дол у сільське господарство України

В українських потягах з'явиться ТБ і Wi-Fi в обмін на дорогі квитки

Німецький бізнес покидає Україну через корупцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: