Кірєєв попросив Пшонку повчити своїх "орлів" грамоти

Кірєєв попросив Пшонку повчити своїх "орлів" грамоти

Суддя Родіон Кірєєв / Фото: УНІАН

В матеріалах звинувачення Тимошенко містилися документи, датовані 31 квітня.

Суддя Родіон Кірєєв просить Генпрокурора вжити заходів, щоб не допускалися помилки в матеріалах справи

Відповідну постанову Кірєєв прийняв 11 жовтня у зв'язку з тим, що в матеріалах звинувачення містилися документи, датовані 31 квітня.

"Суд постановив звернути увагу Генпрокурора на неналежну якість складання старшим прокурором-криміналістом відділу криміналістики Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури Псюк Р.І. протоколу огляду документів та постанови про приєднання до кримінальної справи документів, датованих 31 квітня 2011 року, для прийняття необхідних заходів реагування з метою запобігання таких порушень закону", - йдеться в постанові.

Як відомо, під час судового процесу, адвокати Тимошенко звернули увагу на те, що матеріали прокуратури датовані неіснуючими числами, так серед них було 31 квітня.

Проте суддя визнав їх опискою і врахував при винесенні вироку.

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.

Читайте також:

Адвокати Тимошенко наполягатимуть, що їй неправильно пришили статтю

Дочка Тимошенко очікує скорого звільнення матері: "20-го щось станеться"

Фанати Тимошенко: "Треба було захопити автозак і звільнити Юлю"

Есперт вважає, що Тимошенко відпустять, бо їй нема де сидіти

Повʼязані теми:

Наступна публікація