Мельниченко втік від СБУ до США

Мельниченко втік від СБУ до США

Мельниченко виїхав до США і каже, що не уникає слідства / Фото: AFP

Екс-майор держохорони знаходиться в США і готує подати позов на генпрокурора Віктора Пшонку.

Колишній майор державної охорони Микола Мельниченко знаходиться в Сполучених Штатах Америки і запевняє, що не уникає від слідства.

Про це він заявив під час телефонної розмови з кореспондентом "Української правди".

"Я знаходжусь в США і збираюсь подати в суд на генпрокурора Віктора Пшонку в суд за розповсюдження недостовірної інформації стосовно мене", - сказав він.

"Я не уникаю слідства і не переховуюсь. Я ніколи не підписував повісток про невиїзд, і не отримував їх від жодного правоохоронця", - додав екс-майор.

"Крім того, я офіційно звернувся до СБУ з повідомленням про те, що готовий до будь-яких слідчих дій в разі необхідності", - заявив Мельниченко.

Номер, з якого дзвонив екс-майор, був від американського оператора.

Нагадаємо, 23 вересня СБУ оголосила в розшук Миколу Мельниченка. При цьому генпрокурор Віктор Пшонка не повідомив, чи мова йде про розшук Мельниченка на території України чи про міжнародний розшук, а також уникнув відповіді на питання про можливе місцеперебування Мельниченка.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Мельниченка оголосили у міждержавний розшук за зраду. 11 жовтня адвокат Мельниченка Микола Неділько заявив, що його підзахисний перебуває за кордоном. Такий крок екс-співробітника президентської охорони Неділько пояснив тим, що в Україні є реальна загроза його життю.

Справу проти Мельниченка було порушено за частиною 2 статті 328 Кримінального кодексу (розголошення держтаємниці), частиною 1 статті 358 (підробка документів), частиною 3 статті 365 (перевищення влади або службових повноважень).

Читайте також:

Адвокат: Мельниченко дізнався, що його хочуть прибрати, і заліг на дно

Джерело: розшукуваний Мельниченко сховався за кордоном

Мельниченку закрили виїзд з України

Мельниченко вважає суддю Тимошенко інтелігентним і гуманним

Повʼязані теми:

Наступна публікація