Адвокат: Мельниченко дізнався, що його хочуть прибрати, і заліг на дно

Поряд з будинком Мельниченка було знайдено вибуховий пристрій, закамуфльований під старий радіоприймач.

Колишній майор держохорони Микола Мельниченко зник, і зв'язку з ним немає.

Про це його адвокат Микола Неділько повідомив "Сегодня".

За версією захисника, зникнення може бути пов'язане з погрозами життю і здоров'ю не тільки Мельниченка, але і його найближчому оточенню, які мали місце в кінці вересня.

"Сам Микола отримав кілька серйозних попереджень про те, що його хочуть прибрати, і ці повідомлення не були позбавлені підстав", - говорить Неділько.

Адвокат повідомив також, що Мельниченко став помічати за собою зовнішнє стеження, "причому стеження зухвало демонстративне, нахабне, "топтуни" і не думали ховатися". "Мельниченко повідомив в міліцію, але йому сказали, що таких номерів у базі даних немає і вони нібито крадені", - додав адвокат.

"Поряд з будинком, де живе Микола, було знайдено вибуховий пристрій, закамуфльований під старий радіоприймач. Хто його там встановив, теж залишилося загадкою", - зазначив Неділько.

На автомобілі адвоката, за його словами, виявлені корпуси двох електронних радіомаячків, прикріплених за допомогою магнітів. Прокололи колеса в машині іншого адвоката, Павла Сичова.

"Все це дуже насторожувало і викликало виправдане занепокоєння Мельниченка. Він подав заяву в Генпрокуратуру, але ходу їй не дали", - сказав Неділько.

Він розцінює ці події як спробу тиску на Мельниченка в контексті "справи Кучми".

"Чим ближче суд, тим більше тиск на Миколу. У нас є інформація, що Мельниченка можуть усунути двома способами: інсценувавши вбивство, за однією версією, як помсту васильківських терористів, яких він активно викривав, а за іншою - як суїцид, використавши вже накатану схему, як було з екс-главою МВС Юрієм Кравченком, який стріляв у себе двічі", - сказав адвокат.

"На всякий випадок заявляю - Микола не носить із собою ніякої зброї і навіть на короткий час намагається не залишатися один, навіть вночі", - додав він.

Де зараз його підзахисний, в Україні чи за її межами, Неділько не знає.

"Якби Микола не з'являвся до слідчого і ігнорував повістки, його оголосили б у розшук, але нас нікуди не викликали", - зазначив адвокат.

За даними джерела з оточення екс-майора, він знаходиться в Західній Європі.

Читайте також:

Джерело: розшукуваний Мельниченко сховався за кордоном

ЗМІ: Мельниченка оголосили у міждержавний розшук за зраду

Мельниченку закрили виїзд з України

Мельниченко не вибачатиметься перед "покидьком" Литвином

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: