Адвокати знайшли у справі Тимошенко документи з неіснуючою в календарі датою

За словами адвоката Олександра Плахотнюка, на одному з протоколів стоїть дата його складання 31 квітня, хочу у цьому місяці тільки 30 днів.

Захист екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко вимагає від Печерського райсуду Києва не брати до уваги низку документів, наданих в якості доказів Генпрокуратурою через їх фальсифікацію.

Одним з таких адвокат Тимошенко Олександр Плахотнюк назвав протокол огляду низки документів, що готувалися на засіданні Кабінету міністрів 19 січня 2009 року.

Зокрема, йдеться про порядок денний засідання Кабміну, склад присутніх, список учасників, проект розпорядження уряду щодо зовнішньоекономічної діяльності НАК "Нафтогазу", проект директив на укладання газових угод та протокол засідання уряду від 19 січня 2009 року.

"Протокол огляду є неналежним та недопустимим доказом у справі", - сказав Плахотнюк.

Він пояснив це тим, що у вищевказаному протоколі стоїть дата його складання 31 квітня 2011 року.

"Але згідно з календарем, квітень місяць має сталу кількість днів – 30, і в квітні 31 дня немає", - сказав Плахотнюк.

Більше того, за його словами, цей протокол огляду був приєднаний до матеріалів справи постановою слідчого, яка також датована 31 квітня 2011 року. За словами захисника, 31 квітня до матеріалів справи були долучені ще чотири документи, серед яких протокол огляду, який відбувався у присутності понятих.

Печерський районний суд Києва переніс розгляд кримінальної справи проти Тимошенко на 29 вересня. На засіданні у четвер продовжаться судові дебати, зокрема слово для виступу захисника буде надано захисникові Миколі Сірому й самій підсудній.

Нагадаємо,прокурори попросили суд визнати Тимошенко винною і призначити покарання у вигляді позбавлення волі на 7 років, без подальшого права обіймати державні посади протягом трьох років.

Як відомо, її звинувачують у перевищенні влади під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. Тимошенко знаходиться під арештом з 5 серпня.

Читайте також:

Литвин натякнув, що закон Януковича врятує Тимошенко

Захист Тимошенко не бачить доказів вини екс-прем'єра

"Нафтогаз" вважає вину Тимошенко доведеною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: