Дочка Тимошенко очікує скорого звільнення матері: "20-го щось станеться"

Дочка Тимошенко очікує скорого звільнення матері: "20-го щось станеться"

Юлія Тимошенко та її дочка Євгенія Карр на суді 11 жовтня / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Євгенія Карр без жодних вагань висловила впевненість у тому, що коли-небудь її мати Юлія Тимошенко стане президентом України.

Юлія Тимошенко незабаром вийде на волю, переконана її дочка Євгенія Карр. В інтерв'ю New York Times вона назвала вирок Тимошенко "технічною помилкою" та "актом помсти".

"Усі сигнали вказують на те, що до 20-го (жовтня – прим. ред.) щось має статися. Результат суду це вже велика помилка, свого роду серйозна технічна помилка. Це просто приклад особистої помсти", - сказала Карр.

Саме в цей день президент України Віктор Янукович приїде в Брюссель на зустріч з представниками Євросоюзу.

Видання зазначає, що за два дні до цього – 18 жовтня - український парламент збереться для обговорення проекту закону, який може виключити з числа кримінально караних той злочин, у скоєнні якого звинуватили Тимошенко.

Західні дипломати вважають декриміналізацію справи Тимошенко цілком прийнятним ходом, якщо буде звільнена не тільки вона, а й деякі інші заарештовані політики, які в такому випадку зможуть брати участь у майбутніх виборах.

"Європа хоче, щоб людей не переслідували в судовому порядку за їхні політичні позиції, і щоб вони могли брати участь в політичному процесі. Якщо кінцевий результат буде таким, мені тут ніщо не видасться дивним. Можна стверджувати, що він продемонструє здатність ЄС і США якось впливати на українські події", - анонімно розповів газеті один із західних дипломатів, який працює в Києві.

А дочка Тимошенко без жодних вагань висловила впевненість у тому, що коли-небудь її мати стане президентом України. За кілька місяців перебування у в'язниці, сказала вона, Тимошенко вдалося умовити сусідок по камері зайнятися разом з нею фізичними вправами, а одну жінку переконати кинути палити, розповіла Карр.

На її думку, процес над колишнім прем'єр-міністром врешті-решт позитивно позначиться на її кар'єрі, бо виборці зможуть побачити "справжню" Тимошенко "за всім цим брудом, звинуваченнями і порожніми обіцянками".

Нагадаємо, вирок Юлії Тимошенко було оголошено 11 жовтня в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Тимошенко засудили до позбавлення волі на 7 років та відшкодування 1,5 млрд гривень "Нафтогазу України".

Вирок Тимошенко викликав хвилю критики в країнах Європи, що може привести до ускладнень у відносинах України з Євросоюзом. За деякими даними, запланована на наступний тиждень зустріч Януковича з представниками Євросоюзу може бути скасована. Представник українського МЗС повідомив, що офіційної інформації щодо цього немає.

Читайте також:

Фанати Тимошенко: "Треба було захопити автозак і звільнити Юлю"

Не все пропало: Тимошенко ще може врятуватися від тюрми

Світ сколихнув вирок Тимошенко: Європа обурена, Росія не розуміє

Донька Тимошенко влаштувала фотосесію в залі суду

Повʼязані теми:

Наступна публікація