Столітній індієць пробіг марафон, випередивши п'ятьох бігунів

Столітній індієць пробіг марафон, випередивши п'ятьох бігунів

Фауджа Сінгх (посередині)

Фауджа Сінгх подолав дистанцію в 42 кілометри 195 метрів за 8 годин. Він фінішував на 3850-му місці.

Столітній індієць потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найстарший учасник, який здійснив марафонський забіг.

Фауджа Сінгх взяв участь в минулому 16 вересня марафоні в канадському Торонто, який вважається одним з найпрестижніших забігів у Північній Америці. На те, щоб подолати дистанцію в 42 кілометри 195 метрів, йому знадобилося більше восьми годин.

При цьому кращим результатом на марафонській дистанції зараз вважається час 2 години 3 хвилини. Фауджа Сінгх закінчив марафон на 3850-му місці, випередивши ще п'ятьох бігунів.

Цей забіг став вже восьмим марафонським змаганням, в якому взяв участь Сінгх. Вперше він вийшов на старт 42-кілометрового забігу у віці 89 років. У 2003 році на аналогічному заході в Торонто він встановив рекорд серед марафонців віком понад 90 років, пробігши дистанцію за п'ять годин, 40 хвилин і одну секунду.

У найближчих планах Сінгха значиться участь в естафеті Олімпійського вогню перед Іграми в Лондоні, які пройдуть в 2012 році. Раніше індієць вже брав участь в подібному заході перед Олімпіадою 2004 року в Афінах.

Сінгх почав бігати 11 років тому, коли померла його дружина. Кожен день він пробігає близько 10 миль. Спортсмен пояснює свої неабиякі фізичні можливості раціоном, до якого незмінно входить каррі та чай, а також постійним гарним настроєм.

Читайте також:

Чоловік стрибнув з висоти в 1500 метрів у костюмі-крилі (відео)

У Лондоні учасник марафону майже місяць повз до фінішу в костюмі равлика

Встановлено рекорд їзди по вінцях пивних пляшках

Жінка прожила 115 років завдяки мутації

Столітній індієць пробіг марафон, випередивши п'ятьох бігунів

Столітній індієць пробіг марафон, випередивши п'ятьох бігунів

Повʼязані теми:

Наступна публікація