Мандрівник з Японії пройшов 9000 кілометрів і добрався до України

Мандрівник-пішохід Масахіто Йосідо йде до Одеси, де зустрінеться зі своєю матір'ю. У Маріуполі він купив собі марлеву пов'язку.

Масахіто Йосідо
0629.com.ua
Масахіто Йосідо в Маріуполі
29-річний інженер-комп'ютерник з Японії Масахіто Йосідо пішки пройшов через Китай, Казахстан, Киргизію та Росію і добрався до України.

9 листопада мандрівник прибув до Маріуполя, і наступного дня відправився через Бердянськ до Одеси.

"Азов - це добре!" - сказав Масахіто, коли вперше за всі 9 тисяч кілометрів свого шляху він побачив море.

В Одесі Масахіто зустріне його мама, яка спеціально прилетить з Японії, щоб побачитися з сином. До речі, вона надіслала Масахіто e-mail з попередженням, що в Україні небезпечно - епідемія грипу. Отже одразу після прибуття японець купив марлеву пов'язку.

Це єдине негативне враження у японця про нашу країну. В іншому - красиві жінки, добрі щирі люди, все чудово.

Щодня Масахіто проходить від 40 до 60 км. Із спорядження у нього візок з газовою плитою, посудом і запасними колесами. Та рюкзак, в якому він носить намет і спальний мішок. Зазвичай він спить або в готелях, або в наметі. Іноді його запрошують місцеві жителі. Наприклад, теплу куртку Масахіто подарував один росіянин, з яким він познайомився в дорозі.

Його подорож почалася 1 січня 2009 року з китайського Шанхаю. Після України Масахіто планує 25-го листопада перетнути кордон з Молдовою, і далі через Європу відправитися до Португалії, звідти – до пустелі Сахара, і вже потім літаком відбуде додому. Але мандрівник не хоче зупинятися на досягнутому, відпочивши у рідній Японії він збирається вирушити до Аргентини і Північної Америки.

Масахіто пояснив, що прагне побачити світ. А жодний транспорт йому не потрібний, оскільки тільки заважає знайомитися з людьми та відвідувати маленькі міста, в які часто навіть автобуси не ходять.

Читайте також:

17-річний американець здійснив навколосвітню подорож соло

Американець освоїв 50 професій в 50 штатах за 50 тижнів

Японець об'їхав півсвіту за 1,7 долари

Нащадок Ротшильдів перепливе океан на судні з пластикових пляшок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: