Людмила Янукович знехтувала запрошенням бобриківчан

Людмила Янукович знехтувала запрошенням бобриківчан

Людмила Янукович. Ілюстрація / Фото: comments.ua

Дружина президента України Людмила Янукович не приїхала на святкування 235-річчя села Бобрикове Антрацитівського району Луганської області.

Людмила Янукович не приїхала на святкування 235-річчя села Бобрикове Антрацитівського району Луганської області, хоча бобриківчани на неї дуже чекали.

Про це повідомила голова Бобриківської сільради Наталія Чуприна. За її словами, запланований на 15 жовтня візит був скасований.

"Я не можу вам сказати, чому вона не приїхала", - сказала Чуприна.

Голова сільради зазначила, що свято в Бобриковому все одно відбулося. Раніше Чуприна заявила, що 15 жовтня Людмила Янукович візьме участь у святкуванні 235-річчя села Бобрикове.

Історична дата заснування села - 14 жовтня, проте, готуючись до приїзду Л.ЯНУКОВИЧ, сільрада вирішила перенести урочистості на 15. Жителі села дуже чекали на її приїзд.

За словами сільського голови, у 2010 році жителі села звернулися до Янукович із проханням надати допомогу в пошуку коштів для реконструкції будинку культури.

"Я передала цей лист від жителів через її помічника, який родом із нашого села. Людмила Янукович не залишилася байдужою, зв'язалася з керівниками області, і вони знайшли фінансові можливості. 29 січня цього року вона взяла участь в урочистому відкритті відремонтованого БК", - сказала Чупріна.

Зазначимо, село Бобрикове - центр Бобриківської сільської ради, до складу якої входять ще 4 села: Вишневе, Єгорівка, Клунікове і Новокраснівка. Населення Бобрикова - 920 осіб.

Читайте також:

Дружина Януковича візьме участь у святкуванні 235-річчя села Бобрикове

Людмила Янукович відкрила театральний сезон у Донецьку (фото)

Дружина Януковича змінила імідж і наділа високі підбори

Людмила Янукович найбільше полюбляє ходити в церкву, оперу й гіпермаркет

Колишні сусіди Януковича: Люда завжди проводжала Віктора до ліфта

Повʼязані теми:

Наступна публікація