Колишні сусіди Януковича: Люда завжди проводжала Віктора до ліфта

Колишні сусіди Януковича розповіли про його теплі стосунки з дружиною та як вони всі разом співали пісню "Донбас порожняк не гонит".

Людмила Янукович завжди проводжала чоловіка до ліфта та цілувала на прощання. А самого Віктора Януковича називали "батя".

Про це розповіли колишні сусіди родини Януковичів з багатоповерхівки у Донецьку.

У 1986 році, коли Віктор Янукович вступив на посаду начальника АТП при міністерстві, його родина отримала великогабаритну квартиру в одній з донецьких багатоповерхівок, пише "Комсомольська правда в Україні".

"У перший же день Людмила Олександрівна прийшла до нас знайомитися. Досі пам'ятаю її скромний сарафан у клітинку, блузку і таку ж стрижку, як зараз. Вона нітрохи не змінилася за ці 25 років", - розповіла колишня сусідка Януковичів Зоя Краснокутська.

Як згадують сусіди, дуже зворушливими були стосунки у першої леді з чоловіком.

"Людмила Олександрівна щоранку проводжала Віктора Федоровича до ліфта і обов'язково цілувала на прощання", - розповіла сусідка.

Вона додала, що сам же Янукович завжди називав дружину Людмилою, а представляючи, додавав "моя дружина".

Сусіди також відзначають, що майбутнього президента в сім'ї, а згодом й в усьому домі називали просто - "батя".

"Щоб втихомирити маленьких розбишак, Людмилі було достатньо однієї фрази: "от скажу Баті..."І це незмінно спрацьовувало. При цьому вона і голос ніколи не підвищувала", - згадує Зоя Вікторівна.

Втім, така необхідність виникала досить рідко. За словами сусідів, сини Януковичів росли чемними та спокійними.

До речі, Віктор Федорович для всіх дітей у дворі побудував ігровий майданчик і встановив баскетбольні кільця. Щоправда, зберегти її не вдалося, оскільки нещодавно у дворі почалося будівництво чергової багатоповерхівки.

Сусіди також позитивно відкликаються про відмінні кулінарні здібності Людмили Янукович, та неабиякому вміння президента розповідати про полювання.

Дізнавшись, що Янукович любить патріотичні пісні про Донбас, сусіди подарували йому пісню "Донбасс порожняк не гонит", яку потім співали усі разом.

Читайте також:

Людмила Янукович вперше одягла брючний костюм і високі підбори

Януковичу пояснили, що не випускати дружину з дому - насильство

Дружині Януковича у Донецьку подарували "золоту зірку"

Людмилу Янукович заборонили фотографувати без дозволу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: