Збочений маніяк

Колишній співробітник дитячої клініки зізнався в зґвалтуванні малолітніх пацієнтів з важкими патологіями головного мозку.

Колишній співробітник дитячої клініки в Сан-Дієго зізнався в здійсненні розпусних дій  відносно малолітніх пацієнтів з важкими патологіями головного мозку.

55-річному Вейну Альберту Блейлу пред'явлені звинувачення по 12 епізодам: восьми випадкам розпусних дій і чотирьом випадкам використання дітей в порнографічних зйомках.

Згідно умовам досудової угоди, педофілу загрожує 45 років і 8 місяців в'язниці. У камері йому доведеться провести не менше 85 відсотків від цього терміну навіть за наявності рекомендацій до дострокового звільнення. Якби вину Блейла довелося доводити в суді, термін його вироку міг би збільшитися до 165 років.

У кримінальній справі фігурують чотири потерпілих, включаючи дворічну дівчинку. Двоє з дітей, що піддалися сексуальному насильству, вже померли. Сам обвинувачуваний не заперечує, що список його жертв не вичерпується матеріалами справи.

Вейн Альберт Блейл був арештований в березні 2006 року, після того, як співробітники Департаменту імміграції і митної служби змогли довести, що порнографічні фільми з участю дітей розповсюджувалися по файлообмінним мережах з його домашнього комп'ютера. До арешту Блейл пропрацював в дитячій лікарні Реді в Сан-Дієго більше 25 років на посаді фахівця з техобслуговування апаратів штучної вентиляції легенів. Після затримання маніяка адміністрація медичної установи заборонила проносити мобільні телефони з фото і відеокамерами в дитяче відділення.

Через місяць після арешту Блейла звинувачення в розпусних діях відносно однорічної дитини, що знаходилася в стані коми, були пред'явлені ще одному співробітнику лікарні - 32-річному санітару Алану Ірвіну. У вересні минулого року, також за договором з слідством, він був засуджений до 14 років і 8 місяців в'язниці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: