24 квітня в Історії.

Дата публікації
Перегляди
2608
Поділитись:
WhatsApp
Viber
24 квітня в Історії.

В цей день в США запатентували газовану воду.

Як розвиватимуться події сьогодні, покаже час, а як вони розвивалися раніше, 24 квітня, ми вже знаємо.

У 1800 році почато створення бібліотеки Конгресу США.

Президент США Джон Адамс підписав розпорядження про виділення 5 тисяч доларів на придбання "книг, що можуть знадобитися в Конгресі", чим фактично заклав початок створення бібліотеки Конгресу США.
Перші книги надійшли з Лондона в наступному році, а ще через рік з'явився перший бібліотечний каталог, що налічував 964 томи і 9 карт. Сьогодні у бібліотеці Конгресу США зберігаються 17 мільйонів книг і мільйони карт,, креслень, рукописів, фотографій, фільмів і відеозаписів.

1833 рік — у США запатентована газована вода

1918-го відбувся перший в історії танковий бій двох під Віллер-Бретоно у Франції: три британській машини марки Mark IV проти трьох німецьких A7Vs.

1967-й — прийшовши до влади в Греції, "чорні полковники" заборонили носіння міні-спідниць.

У 1992-му створена Федеративна Республіка Югославія (Сербія й Чорногорія).

Цього дня народилися:

У 1942 році Барбра Стрейзанд, американська співачка й акторка, також - композитор, режисер, продюсер та політична активістка.

Володарка двох "Оскарів" (в номінації "Краща акторка першого плану" - за фільм "Смішна дівчина" та "Краща оригінальна пісня" - "Народження зірки”.), а також премій "Еммі", "Греммі" і "Золотий глобус".
Стрейзанд вважається однією з найуспішніших жінок сучасного шоу-бізнесу, що продала понад 145 мільйонів примірників своїх альбомів.

1955-го народився Юрій Макаров, український журналіст.

Восени 2007 року очолив журнал "Український тиждень", залишив посаду шеф-редактора у вересні 2009-го. З 2008-2000 роках — ведучий програми "Культурний фронт" на Першому національному каналі Нині веде авторську колонку у цьому ж журналі.

1959 рік  — Ганна Герман, журналістка, заступник голови адміністрації президента Януковича (з лютого 2010 року).

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2608
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація