Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Даня сподівається на чуйних людей

Хлопчику потрібен дорогий протез.

Даня захворів у 2013 році. Остеосаркома лівої гомілкової кістки з метастазами у легені. Лікування проходив у Національному інституті раку, м.Київ. При такому виді раку, що вражає кістку, протокол лікування передбачає видалення враженої частини кістки зі встановленням на її місце ендопротезу. Першим ендопротезом, який встановили Данилу в НІР, був експериментальний американський протез. Та після операції з'ясувалось, що то був протез для дорослого, тобто для людини з повністю сформованим скелетом, яка більше не росте. Даня мучився з цим протезом майже два роки. За цей час здорова нога виросла на 7 см. Тепер Даня страждав від болю не тільки в нозі, але й у викривленому хребті...

"У червні 2017 року, в Інституті патології хребта і суглобів ім. проф. Ситенко (м.Харків) Данилу встановили німецький протез, що "росте". Цей протез мав витягуватись, тобто "зростати" разом із Данилом. Але насправді вийшло зовсім не так. При його встановленні частина кістки, яка і так вже була з'їдена хіміотерапією та пошкоджена при встановленні та видаленні попереднього протезу, просто розтрощилась. Тому після встановлення цього протезу, зробленого за індивідуальними замірами спеціально для Данила, ноги все одно виявилися різної довжини. Даня звикав до протезу протягом року, розробляв ногу, відвідував спеціальні тренування. Декілька місяців довелося ходити у гіпсі, за рекомендацією лікаря. Але нічого не допомагало - коліно періодично опухало, в ньому збиралась рідина, яку необхідно біло відкачувати. А у місці шву виник свіщ - гнійник, що викликали бактерії стафілококу. З часом свіщ перетворився на дірку, через яку вже можна бачити сам протез. На додачу до цих неприємностей, останнє обстеження в травні цього року виявило несправність механізму модуля, що росте. Протез зламався", - розповідають батьки хлопчика.

Лікування, яке запропонували в Харкові, передбачало заміну зламаного модуля. Свіщ, що роз'їдає ногу Данилу вже протягом кількох місяців, було запропоновано лікувати вже після цього.

"Знаючи, що таке стафілокок та як важко його позбутися, тим більше коли він знаходиться у такій запущеній формі, ми вирішили звернутись за другою думкою до Центру корективної хірургії кінцівок м.Мюнхен, де займаються виготовленням та встановленням саме таких протезів, як у Данила. Після обстеження та консультації в Мюнхені 2 липня 2018 року, ми отримали план лікування, який складається з трьох етапів. Перші два заключаються у видаленні старого протезу та встановленні на його місце спейсеру з антибіотиками, для знищення інфекції. Спейсер встановлюється на три місяці. І тільки після успішного проходження перших двох етапів лікування пропонується третій - встановлення нового протезу", - дадає мама хлопчика.

Для того, щоб розпочати лікування в Мюнхені, необхідно внести на рахунок клініки передплату за перші два етапи лікування, в розмірі 45 тис євро.

"На жаль, в нашої родини немає таких величезних коштів. За допомогою соцмереж нам вдалося зібрати суму, необхідну для обстеження молодшої сестрички Данила, Мирослави. Це обстеження є дуже важливим для дитини, так як вона народилась із вродженою патологією сечової системи, а у травні цього року їй видалили одну нирку. Але навіть якщо ми вирішимо витратити ці кошти на лікування Данила, їх все одно не вистачить. Це буде лише десята частина від необхідної суми...", - кажуть батьки

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 5168 7422 0467 8910 Сирота Оксана Олегівна (мама Дані)

Більше інформації і реквізитів за посиланням https://www.facebook.com/danilmira/

Залиште свій коментар

Вибір редакції