Допомоги потребує 18-річна Олена Ткач

Родина шукає грошей, аби придбати доньці дорогий препарат.

50 тисяч гривень – це наразі ціна надій, сподівань і навіть життя Олени Ткач. 18-річна дівчина мешкає у Дніпрі, де навчається в медичному університеті.

Вона мріє стати хірургом-онкологом, а також волонтером – аби безкоштовно допомагати тим, хто цього потребує. Проте наразі сама потребує людської допомоги.

Два роки тому в Олени виявили злоякісну пухлину наднирника. Відтоді вона стійко перенесла шість операцій і чотири блоки хіміотерапії.

"Ніколи не бачила на її очах сліз чи розпачу. Завжди активна, усміхнена – йде до своєї мрії стати лікарем. Мріє лікувати онкохворих діток", - розповідає про доньку її мама Світлана Бойко.

Після останнього обстеження лікарі сказали, що хімія дівчинці більше не підходить. Останній шанс – радіоактивний йод, який купують у Польщі. Ціна укола – 50 тисяч гривень. Родина фінансово виснажена, адже щойно була чергова операція.

"Серце моє розривається, тому що не можу допомогти своїй донечці. Отож вимушена звернутися до всіх небайдужих. Будь ласка, якщо кожен перерахує хоч пару гривень, ви врятуєте життя прекрасній дівчині, ви зможете здійснити її мрії. У неї залишилось 30% печінки, лікування потрібно негайно, поки метастази не добрались до неї. Допоможіть урятувати мою дитину", - просить усіх мама Олени.

Відгукнутися на її прохання можна грошовим переказом на картку Приватбанку за номером 5168 7572 4625 2748.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: