Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Завдяки глядачам ТСН 8-річна Іванка отримала шанс на порятунок, але знову потребує допомоги

Дівчинка збирається на обстеження до Туреччини.

Восьмирічна Іванка збирає валізу для першої у своєму житті подорожі. Дівчинка летить на обстеження до Туреччини. Як оберіг пакує улюблену ляльку.

Історію Іванки ТСН розповідала у грудні. В дівчинки надзвичайно рідкісна хвороба.

"На сьогоднішній день вона єдина в Україні із цим діагнозом. У світі вона п'ята. У неї важкий комбінований імунодефіцит - означає те, що клітини її крові, які відповідають за імунітет, не справляються з цією функцією", - говрить лікар-імунолог Рівненської обласної дитячої лікарні Оксана Малко.

Щоб вижити, дівчинці необхідна пересадка кісткового мозку від нерідного донора. Таких в Україні не роблять. Операція в Туреччині, де погодилися прийняти дівчинку, коштує 120 тисяч доларів. Таких грошей у родини немає - мама в декреті, а вітчим після повернення з АТО і досі на обліку в центрі зайнятості. Тому родина звернулася по допомогу до небайдужих і отримала її.

"Завдяки виходу репортажу на "1+1" в ТСН ми змогли зібрати велику суму коштів, щоб пройти обстеження, знайти Іваночці донора. Ми дуже щасливі", - говорить мама Іванки Ірина Вінтонюк.

"Завдяки допомозі людей я одужаю і піду на танці", - каже Іванка Тарасюк.

Зібраних грошей вистачає на обстеження – перший крок до одужання. На саму операцію поки бракує 50 тисяч доларів. Але сім'я вірить: усе вдасться. Кажуть, українці вселили їм надію.

Реквізити для допомоги: картка "ПриватБанку" № 5168757341647149, Вінтонюк Ірина Іванівна. Контакти мами (097) 155-39-02.

Залиште свій коментар

Вибір редакції