Допомоги у лікуванні ДЦП потребує Михайлик

Хлопчику потрібна тривала реабілітація

Сістук Михайлик всі свої 6 рочків бореться з наслідками свого передчасного народження - у мами малюка сталося відшарування плаценти, а відтак у дитини була асфіксія важкого ступеня.

"Близько трьох тижнів лежали в реанімаціях, був на апараті штучного дихання близько 10 днів, а потім в патології новонароджених. Через місяць ми з сином потрапили додому. Незважаючи на лікування в центрах, медикаментозне лікування, в 1,3 року сину Міші поставили діагноз: спастичний тетрапарез із вираженим стійким порушенням функцій кінцівок, виражена затримка мовного, статокінетичного розвитку", - розповідає мама малюка.

Відтоді батьки намагалися дати дитині все потрібне лікування. Відповідно, у Михайлика повністю збережено інтелект, але хлопчик досі не може самостійно ходити.

"Просимо Вашої допомоги, оскільки самі не зможемо сповна дати ту реабілітацію, що потрібна синові. Всі лікарі кажуть, що дитина дуже перспективна, але розслаблятися не можна. Самі живемо в гуртожитку. Живемо з чоловіком, маємо ще сина 1 рік, і чекаємо на народження третьої дитини. Будь ласка, допоможіть синові Михайлу", - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПАТ "ПРОМІНВЕСТБАНК"

Код банку: 300012

Код ЄДРПОУ: 00039002

Рахунок отримувача: 29243904299

Призначення: Сістук Лідія Іванівна

Поточний рахунок 2625 0500 3305 4244

Залиште свій коментар