Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко привезе до Ради підозри Розенблату та Полякову

Нардепи не змогли приїхати до ГПУ, бо мають бути у парламенті.

Сьогодні, 13 липня, позбавлені депутатської недоторканності нардепи Борислав Розенблат та Максим Поляков не приїхали за викликом до Генпрокуратури.

Як повідомляє кореспондент ТСН, депутатів було викликано на 14:30 до ГПУ, проте обидва не змогли з'явитись у назначений час, бо мають виконувати обов'язки народних обранців у парламенті.

При цьому Максим Поляков каже, що приїжджав у Генпрокуратуру вранці, близько 9-ї, однак генпрокурора не дочекався, бо мав їхати до Ради.

Втім, як повідомила прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка, сам очільник ГПУ сьогодні їде на 17 годину до ВР і вже там має намір вручити підозри Розенблату та Полякову.

Як відомо, Луценко має приїхати до парламенту для розгляду зняття депутатської недоторканності з Михайла Добкіна. Напередодні три подання ГПУ щодо нардепа розглянув регламентний комітет: на комітеті підтримали питання зняття недоторканності з депутата, проте подання щодо затримання та арешту назвали недостатньо обґрунтованими. Добкін сьогодні присутній у Раді та чекає на розгляд свого питання із тривожною валізкою.

Все про нардепів, якими зацікавилася прокуратура, читайте у матеріалі: Депутати та їхні мандати.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Відео День до канікул: депутати мають розглянути низку реформ

Залиште свій коментар

Вибір редакції