Допоможіть одужати Михайлику та Олександрі

Діткам потрібна посилена реабілітація

Гапони Михайлик та Олександра народилися недоношеними на 32 тижні вагітності. Після народження були в реанімації під апаратами штучного дихання. Пізніше був поставлений діагноз - Михайлик-ДЦП, cпастичний тетрапарез, груба затримка психо-мовного розвитку, ретинопатія недоношених 5 ступеню, рубцева фаза обох очей (дитина практично нічого не бачить). Малюк вже переніс дві операції на очах.

Олександра має схожий діагноз - ДЦП, спастичний тетрапарез, груба затримка психо-мовного розвитку, часткова атрофія, дегенерація зорових нервів з 2-х сторін.

Зараз діткам майже по 6 років і вони самостійно не сидять, не ходять, майже не розмовляють, не можуть самостійно жувати тверду їжу. 

"Їздимо на реабілітацію в дитячу лікарню та займаємося дома (лікувальна гімнастика,масаж). Результати є, але невеликі. Лікарі кажуть, що у дітей є всі шанси встати на ніжки, але для цього потрібно діток возити в реабілітаційні центри, два - три рази на рік. Це було б дуже хорошим поштовхом для більших результатів. На жаль, наша сім'я не має таких коштів. Батькам одну дитину пролікувати дуже тяжко в наш час, а тут зразу двоє діток. Дуже прошу небайдужих людей відгукнутися та протягнути руку допомоги моїм діткам", - просить мама малюків.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7456 0041 5829

Чубук-Гапон Марина Володимирівна

https://vk.com/club114885798

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: