Допоможіть одужати Михайлику та Олександрі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Діткам потрібна посилена реабілітація

Гапони Михайлик та Олександра народилися недоношеними на 32 тижні вагітності. Після народження були в реанімації під апаратами штучного дихання. Пізніше був поставлений діагноз - Михайлик-ДЦП, cпастичний тетрапарез, груба затримка психо-мовного розвитку, ретинопатія недоношених 5 ступеню, рубцева фаза обох очей (дитина практично нічого не бачить). Малюк вже переніс дві операції на очах.

Олександра має схожий діагноз - ДЦП, спастичний тетрапарез, груба затримка психо-мовного розвитку, часткова атрофія, дегенерація зорових нервів з 2-х сторін.

Зараз діткам майже по 8 років і вони самостійно не сидять, не ходять, майже не розмовляють, не можуть самостійно жувати тверду їжу. 

"Їздимо на реабілітацію в дитячу лікарню та займаємося дома (лікувальна гімнастика,масаж). Результати є, але невеликі. Лікарі кажуть, що у дітей є всі шанси встати на ніжки, але для цього потрібно діток возити в реабілітаційні центри, два - три рази на рік. Це було б дуже хорошим поштовхом для більших результатів. На жаль, наша сім'я не має таких коштів. Батькам одну дитину пролікувати дуже тяжко в наш час, а тут зразу двоє діток. Дуже прошу небайдужих людей відгукнутися та протягнути руку допомоги моїм діткам", - просить мама малюків.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4731 2196 1116 9420

Чубук-Гапон Марина Володимирівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції