Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Полінці почути світ

28 тисяч євро потрібно назбирати на операцію дитини.

Тугоухість 3 ст. на правому вушці, сенсоневральна глухота 4 ст. на лівому вушці – такий діагнос у дворічної Полінки Лисенко.

«17.05.2016 року отримали консультативний висновок, за яким Поліночка не може самостійно навчитися розмовляти, оскільки має значну втрату слуху. Придбали надпотужні слухові апарати, щоб хоч якось врятувати залишки слуху, але лікарі сказали, що все одно на ліве вушко необхідний імплант», - розповідає мама дівчинки.

Родина стала в чергу на безкоштовну операцію від держави, але чекати потрібно кілька років. Стільки часу у Полінки немає. Тому гроші почали збирати самостійно.

«Дуже хочемо нарешті почути перші слова нашої донечки, але без Вашої допомоги нам, нажаль, не обійтись, кожна гривня для нас має велике значення. Тому ми звертаємось до усіх небайдужих з проханням про допомогу. Будь ласка, сума яку нам вказали, а це 28 000 євро, непідйомна для нашої родини, оскільки мама перебуває в декретній відпустці, працює тільки чоловік. Без Вашої допомоги ми вчасно не назбираємо цю суму для відновлення слуху нашої донці. Віримо, що це можливо завдяки щирим, відкритим серцям», - каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Номер картки Приват Банк: 4149 4978 6776 0888

Отримувач: Лисенко Ольга Михайлівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції