Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Сашку позбутися судом

Судоми повільно вбивають хлопчика

Батьки Сашеньки Неверского почали помічати проблеми зі здоров'ям дитини, коли йому було всього 7 місяців. У рік і чотири місяці у дитини з'явилися невеликі судоми, попри всі намагання вилікувати дитину.

"Згодом судоми збільшувалися і частішали. У червні 2013 року повезли Сашеньку в національну дитячу спеціалізовану лікарню "ОХМАТДИТ" (м.Київ). Був поставлений перший діагноз з епілепсією і призначено медикаментозне лікування. В результаті цього лікування судоми спочатку почали зменшуватися, а потім йшло звикання організму. І на сьогоднішній день медикаменти вже не допомагають", - розповідає мама хлопчика.

Батькам радять провести дитині VNS-терапію з імплантацією нейростимулятора, щоб зменшити судоми, а відтак дати дитині шанс на нормальне життя. Таку операцію готові провести в Харкові.

"Сама операція (VNS-терапія) за державною програмою проводиться безкоштовно. Але на витратні матеріали для проведення операції необхідні немалі кошти - 440925,60 гривень", - розповідають батьки Саші.

Батьки звертаються до всіх людей з проханням допомогти їм використовувати шанс і позбавити їх сина від нападів і зібрати суму за рахунком.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149497869589806

Неверский Олександр

Залиште свій коментар

Вибір редакції