Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть врятувати життя Любомиру

Допоможіть врятувати життя Любомиру

37-річний чоловік бореться зі злоякісною пухлиною в нозі.

Родина Лутчина Любомира просить допомогти зібрати кошти на лікування чоловіка. Любомир взимку 2019 року відчув біль в правій стопі і звернувся в районну лікарню, де діагностували запальний процес і прописали лікування. Але йому не ставало краще, тож довелося пройти більш ретельне обстеження, яке показало присутність новоутворення.

«Нас було скеровано в обласну онкологічну лікарню у Львові. Після  двох тижнів ретельного обстеження, було призначено операцію. Новоутворення було видалено і відіслано на аналіз. Після двох тижнів, 24 квітня ми отримали результат, який звучав як вирок - монофазна веретеноклітинна синовіальна саркома, G-1, рак першої стадії, який швидко прогресує і агресивний», - розповідає дружина Любомира.

На подальше лікування родина чоловіка вирішила поїхати до Німеччини, лікування проходило добре, але хвороба виявилась сильнішою і почався рецидив. "Кошти ,які потрібно оплачувати, непідйомні для нашої сім'ї. Усі ресурси вичерпали вже давно. Просимо допомоги небайдужих людей зібрати на оплату хімії. Вартість однієї хіміотерапії 14500 тис євро. Любомиру потрібно мінімум три хіміотерапії. А далі лікарі вирішать подальший план лікування", - каже дружина Любомира.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Лутчин Анна Матвіївна

5168757389717507

https://www.facebook.com/groups/2689748107765693/

Залиште свій коментар

Вибір редакції