Максимко потребує невідкладної допомоги

Хлопчику готові допомогти в Угорщині

Максиму Гарилюку лише 13 років, а хлопчику доводиться боротися за своє життя з гострим лімфобластним лейкозом з 2011 року. У юнака стався пізній рецидив у листопаді.

"Максим вже пройшов 2 блоки високодозової хіміотерапії. Як відомо, лікування рецидивів досить важке і викликало критичне погіршення стану. В Україні немає достатнього досвіду лікування рецидивів, і лікарі призначили підтримуючу хіміотерапію. На даний момент Максим проходить третій протокол", - розповідає мама хлопчика.

"У зв'язку з погіршенням здоров'я сина і відсутністю гарантії з боку лікарів, я звернулася в кілька клінік за кордоном. Першими відповіли клініки з Мінська і Будапешта, але сума за лікування величезна і нашої сім'ї самій не впорається, загальна сума за лікування (приблизно 8 місяців) - 40 000 євро", – додає жінка.

Мама хлопчика благає по допомогу небайдужих: " Я стукаю в будь-які двері і шукаю будь-яку можливість, щоб мій син був здоровим і прожив довге і щасливе життя. Прошу допоможіть зібрати необхідну суму. Життя Максима в руках Вашого милосердя", - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Номер карти Приватбанку 4731 2171 1416 1019 Гаврилюк Леся Миколаївна

Групи допомоги Максиму:

ВК http://vk.com/maksmustlive

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: