Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маленький Паша потребує вашої допомоги

Малюк бореться з наслідками гідроцефалії, яка призвела до ДЦП.

Ще в утробі матері на 29-30 тижні вагітності у Павлика Тимошенка стався крововилив у мозку. На 33 тижні на плановому УЗД діагностували гідроцефалію, прогнози лікарів були дуже невтішними, згадує мама хлопчика.

«У 2 місяці Паша мужньо витримав першу операцію на головному мозку - ендоскопічну тривенкулостомію, але вона не принесла бажаних результатів і 2.02.2017, після чергового МРТ, нейрохірургами було вирішено провести другу операції - встановлення шунта. У зв`язку з тим, що Паша більше 9 місяців жив із високим внутрішньочерепним тиском, звичайний шунт не підійде, потрібно було програмований, вартість якого 70600 грн. це була дуже велика сума для нашої сім`ї... Тому поки ми збирали кошти, був втрачений дорогоцінний час...І як наслідок виписали нас після операції ще з одним діагнозом - лівобічний геміпарез», - додає жінка.

Вже відтоді дитині почали надавати потрібну реабілітацію, щоб мінімізувати наслідки уражень мозку. За перші 9 місяців малюк навчився самостійно сідати, ставати навколішки, а на початку грудня минулого року зробив перші самостійні кроки.

«За прогнозами лікарів, в нього є всі шанси на повноцінне майбутнє, головне працювати і не зупиняти лікування. Реабілітації потрібні кожні 3 місяці і щоденно ЛФК. На жаль, фінансові можливості нашої сім`ї повністю вичерпані, ми не маємо змоги заплатити за наступну реабілітацію , яка коштує більше 10 тисяч гривень. Тому звертаюся до вас, допоможіть, будь ласка, моєму синочку мати можливість жити повноцінним життям», - просить мама малюка.

Реквізити для допомоги: 

ПриватБанк

5168 7573 4410 2258 Тимошенко Олександр 

Залиште свій коментар

Вибір редакції