Негайної допомоги потребує Даринка

Дівчинці потрібне лікування закордоном

Манекало Дарина бореться за своє життя з діагнозом гіпоцеллюлярний варіант мієлодиспластичного синдрому, який у неї виявили лише місяць тому. 21 жовтня Дарину госпіталізували до відділення гематології.

"У Дарини рідкісна група крові 4+ і в цьому теж проблема знайти донора, база даних донорів з цією групою крові мізерна. У неї не виробативается тромбоцити в крові (при нормі здорової людини 160- 320 од., То у неї аналізи показують 8 - це критичний стан) і для того, щоб зберегти їй життя кожного тижня їй потрібен донор з групою 4+ який живе в Дніпрі", - розповідають рідні дівчини.

В Україні досвід лікування з таким діагнозом не великий. Батьками було прийнято рішення, їхати на дообстеження і подальше лікування в Білорусь, де Даринці обіцяють допомогти.

На даний момент йде збір на 5000 доларів (в нього входять витрати, які потрібні тільки на обстеження, для точного підтвердження діагнозу). До того ж, батькам доведеться збір коштів на лікування. Батьки і рідні просять від щирого серця допоможіть врятувати їх улюблену дівчинку!

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4731 2191 0064 4461 (гривня)

Сугак (Іваненко) Іванна Валентинівна (МАМА)

https://vk.com/manekaloDARINA

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: