Передчасне народження спровокувало важкий стан Романчика

Дитині потрібна посилена реабілітація

Мамі Чеберко Романчика довелося лягати на зберігання на 14 тижні вагітності за медичними показниками, і її попередили, що малюк може з’явитись передчасно. Проте ніхто не чекав, що поява на світ крихітки буде супроводжуватись загрозою для життя жінки і немовля.

«2 квітня в 00.30 у мене відкрилося стрімка, сильна кровотеча, що потягнуло за собою для нашого малюка крововилив в мозок на тлі гіпоксії. Ромчику кололи препарати для розрідження крові і сечогінні, але, на жаль, почалася гідроцефалія. В 1,5 місяця йому поставили лікворошунтувальну систему (ЛШС), але у сина почалися проблеми зі шлунком і не тільки. Через деякий час шунт інфікувався і його видалили. Поставили стому, почала рости знову голова ... Через короткий час йому з іншого боку поставили знову ЛШС, але і вона була недовго», - розповідає мама хлопчика.

Такі події вплинули на мозок дитини і зараз Рома проходить лікування і потрібну реабілітацію, щоб стати більш самостійним.

«Рома лежачий, мало важить, не сидить і тим більше не ходить. Сам себе не обслуговує. Має інвалідність групи А. Потребує підгузків і спеціального харчування для набирання ваги.  Ми відвідуємо реабілітаційний центр у Харкові. В минулому році пройшли два курси. У сина значні зрушення. Він почав видавати звуки, рухати ручками і ніжками, але нам ще дуже багато що потрібно. Нам призначили і фахівців, і масаж, і методики різні. І саме на цю реабілітацію ми просимо допомогти зібрати кошти!», - просить мама Романчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: Карімова Інна

5169 3600 0112 1882 в гривні;

5168 7427 0223 4240 в гривні.

https://www.facebook.com/groups/1416589318400708/

Залиште свій коментар