Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Передчасне народження спровокувало важкий стан Романчика

Дитині потрібна посилена реабілітація

Мамі Чеберко Романчика довелося лягати на зберігання на 14 тижні вагітності за медичними показниками, і її попередили, що малюк може з’явитись передчасно. Проте ніхто не чекав, що поява на світ крихітки буде супроводжуватись загрозою для життя жінки і немовля.

«2 квітня в 00.30 у мене відкрилося стрімка, сильна кровотеча, що потягнуло за собою для нашого малюка крововилив в мозок на тлі гіпоксії. Ромчику кололи препарати для розрідження крові і сечогінні, але, на жаль, почалася гідроцефалія. В 1,5 місяця йому поставили лікворошунтувальну систему (ЛШС), але у сина почалися проблеми зі шлунком і не тільки. Через деякий час шунт інфікувався і його видалили. Поставили стому, почала рости знову голова ... Через короткий час йому з іншого боку поставили знову ЛШС, але і вона була недовго», - розповідає мама хлопчика.

Такі події вплинули на мозок дитини і зараз Рома проходить лікування і потрібну реабілітацію, щоб стати більш самостійним.

«Рома лежачий, мало важить, не сидить і тим більше не ходить. Сам себе не обслуговує. Має інвалідність групи А. Потребує підгузків і спеціального харчування для набирання ваги.  Ми відвідуємо реабілітаційний центр у Харкові. В минулому році пройшли два курси. У сина значні зрушення. Він почав видавати звуки, рухати ручками і ніжками, але нам ще дуже багато що потрібно. Нам призначили і фахівців, і масаж, і методики різні. І саме на цю реабілітацію ми просимо допомогти зібрати кошти!», - просить мама Романчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: Карімова Інна

5169 3600 0112 1882 в гривні;

5168 7427 0223 4240 в гривні.

https://www.facebook.com/groups/1416589318400708/

Залиште свій коментар

Вибір редакції