Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посилена реабілітація потрібна Дмитрику

Дитина має складні вади, які можуть виправити спеціалісти

Дмитрик народився з порушенням обміну сірковмісткових речовин, мітохондріальною дисфункцією, дисплазією з’єднувальних тканин. На фоні цього у хлопчика затримка психо-мовного розвитку з аутичними рисами. 

«Нашому синочку Дмитрику 8 років і весь цей час ми боремся за його розвиток та маємо певні результати. Діагноз виявили пізно. Звернули увагу, що стан погіршився (слабкий м’язовий тонус, підвищена втомлюваність; дитина багато спала, не відчуваючи голоду, слабкість, роздратованість)», - розповідає мама хлопчика.

Зараз Дмитрик навчається у 2 класі на індивідуальному навчанні. Навчився читати, писати з підтримкою за лікоть. Та вади мовлення дуже серйозні: мова не чітка, поскладова, важко вимовляє слова, виражає потреби одним словом. Для поліпшення стану потрібно проходити реабілітацію в центрах для розвитку дітей, де працюють з дитиною логопед, психолог, дефектолог, також проводиться ЛФК, нейрокорекція.

«Просимо допомогти зібрати 30 тисяч на подальшу реабілітацію дитини. В нашій сім’ї працює тільки тато, тому що я завжди супроводжую Дмитрика. Хочемо пройти курс реабілітації в м. Харкові, де спеціалісти і реабілітологи будуть займатися з дитиною і складуть програму навчання з урахуванням розвитку. Пройти курс мікрополярізації (це сприяє стимулювання клітин у корі головного мозку), оксітерапію (збагачення кислородом клітин головного мозку), ЛФК, групові заняття для соціалізації дитини та дельфінотерапію», - просить мама Дмитрика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 4916 8361

ЯКУБЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Залиште свій коментар

Вибір редакції