Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трансплантація нирки може врятувати життя Олега

Більше 10 років чоловік намагався побороти хворобу нирок, але вона прогресувала.

Нирки Олега працюють лише на 10% і це провокує погане самопочуття, високий тиск, нудоту, сильні головні болі. Діагноз чоловіка: ХХН- V с. Хронічний гломерулоненфрит. До діалізу. Вторинна анемія. Вторинна АГ ІІ-ІІІ ст. Хронічний гастродуеніт.

Такий діагноз розвивався більше 10 років і став зараз загрозливим для життя, тож лікарі радять терміново провести операцію з трансплантації нирки.

«Донором, спочатку хотіла бути мама, але пройшовши повне обстеження вона не підійшла. Тепер донором буде дружина Ірина. Якщо не робити пересадку, то нирки відмовлять у найближчий час, медикаментозно уже не виходить підтримувати роботу нирок, показники критичні і щодня ростуть, з дня на день потрібно буде ставати на діаліз», - розповідають друзі родини Олега.

І хоча операцію проводитимуть в Україні, та на всі потрібні медикаменти, які знадобляться до і після операції для обох членів родини, потрібна сума у 400 тисяч гривень.

«Сума непідйомна для родини. Олег, є надзвичайно доброю і прекрасною людиною, люблячим сином, чоловіком, батьком. Кошти збираємо всім селом і містом, але необхідної суми ще не назбирали. Сподіваємось на вашу допомогу і підтримку.  Віримо, що разом ми зможемо врятувати життя», - кажуть друзі Олега.

Реквізити для допомоги:

Номер картки Укргазбанк 5355 0740 1554 3361 Деркач Олег Анатолійович.

Залиште свій коментар

Вибір редакції