Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Врятуйте життя Сніжани

Жінці потрібне дороге лікування

У Семенець Сніжани виявлена фіброзна менінгіома. За кілька років були зроблені спроби лікування: оперативне втручання з трепанацією (що призвело до парезу лівої сторони тепа і эписиндрому), а також стереотаксична радіохірургія на лінійному прискорювачі в онкологічній клініці.

"В даний момент у дочки спостерігається різке прогресування рецидиву новоутворення до розмірів 40х17х10мм. Після консультацій з нейрохірургами прогноз невтішний – так як рецидив в тім'яній області, то оперативне втручання суттєво погіршить стан (правосторонній параліч, постраждають органи слуху, зору, мови). На даний час єдино можливе лікування шляхом проведення курсу променевого лікування рецидиву пухлини методикою IMRT", - розповідає мама жінки.

На оплату лікування в клініці необхідно 4300 євро, таких грошей родина немає, адже всі кошти були витрачені на оплату попереднього лікування.

"Після повернення з клініки необхідно реабілітаційне лікування для усунення наслідків променевої терапії. Питання стоїть про життя і смерті, так як дочка страждає від постійних головних болів і від набряку мозку. Ви наша остання надія", - каже мама жінки і благає про допомогу

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4731 2171 1214 6590

Семенець Сніжана

Залиште свій коментар

Вибір редакції