Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жертовної допомоги потребує Ілля

Вартість кохлеарної імплантації більше 750 тисяч гривень. 

Батьки 2-річного Іллі Митрофанова благають про допомогу. Їхній син від народження глухий. Дитині потрібна кохлеарна імплантація, щоб чути і почати говорити. Вартість одної операції - більше 750 тисяч гривень. Держава купує вушні імпланти для таких діток, але черга дуже велика. Ілля у черзі під номером 349.

Згаяти час означає, що дитина не зможе повноцінно говорити і розвиватися. Тому батьки вирішили самотужки назбирати гроші на імпланти. Але таку суму самотужки не осилить, тому просить допомоги у небайдужих людей.

Нині Іллю батьки водять у центр реабілітації для дітей інвалідів. Тут вихователі вчать хлопчика спілкуватися мімікою і жестами. Адже він не говорить, бо не чує. Син народився здоровим каже мама. Що малюк не реагує на її голос - помітила не одразу.

"В 6 місяців стала помічати, що дитина не чує, не повертається, на гучні звуки теж не реагує. Ми були нажахані", - розповідає мама Вікторія Митрофанова.

Лікарі лише підтвердили невтішні здогадки. Звичайні слухові апарати не допоможуть при такій ваді, кажуть медики. Щоб хлопчик чув і почав розмовляти, йому якнайшвидше треба вживити кохлеарний імплантат.

Батьки просять не залишатися байдужими до їхнього горя і допомогти синочку почути і вимовити перші слова, яких вони так чекають.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7573 1523 9584

мати Митрофанова Вікторія - 097 852 83 22

Більше інформації і реквізитів за посиланням https://www.facebook.com/groups/743937969094740/

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції