Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прокуратура підозрює посадовців у зловживанні службовим становищем та ухиленні від податків.

Генеральна прокуратура України спільно з працівниками податкової обшукала підприємства "Укрспирту" у 14 областях України. Масштабні обшуки тривали у понеділок, 24 липня, повідомляє прес-служба ГПУ.

Працівники податкової фіксували факти надходження спирту з державних спиртових заводів до підпільних цехів з виготовлення лікеро-горілчаних виробів, причому цей спирт, який надалі використовувався для незаконного виготовлення горілки, на держпідприємствах не обліковувався.

"На момент проведення обшуків виробнича діяльність здійснювалася у 10 місцях провадження діяльності Держпідприємства "Укрспирт", зокрема у Вінницькій, Житомирській, Київській, Львівській, Полтавській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях. На 15 спиртових заводах, які на момент проведення заходів не здійснювали виробничу діяльність, встановлені залишки спиртовмісної продукці", - йдеться у повідомленні ГПУ.

Під час обшуків вилучено та залишено на відповідальне зберігання 97 903,1 декалітра спиртовмісної продукції на орієнтовну суму понад 180 млн грн. Також можливе призначення інвентаризації залишків продукції та сировини, що знаходяться на спиртових заводах, а також проведення експертиз зразків вилученої продукції.

ГПУ підозрює колишніх керівників "Укрспирту" у привласненні або розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем, фіктивному підприємництві та ухиленні від сплати податків. Екс-керівники держпідприємства, які були при посаді у 2012-2014 роках, є фігурантами кримінальних проваджень та перебувають у розшуку.

Нагадаємо, вранці 30 травня на вулиці Михайла Гришка у Києві невідомий із автомобіля "Ауді" червоного кольору зробив кілька пострілів у екс-посадовця "Укрспирту" і поїхав у напрямку проспекту Петра Григоренка. Вбитий був помічником директора державного концерну "Укрспирт" та його колишнім директором Віктором Панковим.

Панков двічі очолював компанію, яка постійно потрапляє в скандали, пов'язані з реалізацією "лівого" спирту. Після цієї події прем'єр Гройсман заявив, що підприємство необхідно якомога швидше приватизувати.

Відео Стрілянина у Києві: що відомо про вбивство екс-керівника "Укрспирту"

Залиште свій коментар

Вибір редакції